Menu

Fabryka Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o

  • Pszczółka

Fabryka Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o

Fabryka Cukierków „Pszczółka” Sp. z o. o. powstała w 1952 roku, a jej siedziba mieści się w Lublinie. Jest jednym z najnowocześniejszych zakładów produkujących cukierki w Polsce. Produkuje cukierki czekoladowe, praliny, galaretki, karmelki twarde i nadziewane. Do produkcji cukierków, „Pszczółka” wykorzystuje naturalne soki, naturalne aromaty, bakalie, delikatną czekoladę oraz polski cukier.

Produkty można znaleźć na sklepowych półkach m.in. w USA, Jordanii, Niemczech, Łotwie, Słowacji, Czechach, Estonii, Azerbejdżanie, Mongolii, Szwecji, Rumunii, Litwie, Węgrzech, Kanadzie, Iraku, Chinach. Zakład jest w pełni bezglutenowy i posiada certyfi kat Przekreślonego Kłosa. Wyroby „Pszczółki” są od lat doceniane przez konsumentów, jak i specjalistów z branży, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia.

Pasja, serce i 70-letnie doświadczenie przekładają się na wyśmienity smak i aromat cukierków. „Pszczółka” stosuje tradycyjne i sprawdzone receptury, jednocześnie korzystając z nowoczesnych rozwiązań i trendów rynkowych. Wyroby „Pszczółki” są od lat doceniane przez konsumentów, jak i specjalistów z branży, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia. Fabryka

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej: Pszczółka 

Banery

Odnośniki

Informacje kontaktowe

Kontakt

Krajowa Grupa Spożywcza S.A.

ul. Kraszewskiego 40

87-100 Toruń

Centrala: tel. +48 56 650 11 00

Sekretariat Zarządu: tel. +48 56 650 11 02

Infolinia dla Akcjonariuszy: tel. + 48 695 007 017

e-mail: sekretariat@kgssa.pl

[obiekt mapy] Lokalizacja na mapie siedziby Krajowej Grupy Spożywczej S.A.